Юридическая компания Юридическая компания МИРАНДА

+38 (098) 007-88-52
pozov@i.ua

Бесплатные юридические консультации

Здесь Вы можете задать вопрос и получить юридическую консультацию наших юристов и адвокатов.
Поиск вопроса по номеру Поиск вопроса по ключевому слову

№765 : Василь : Будь-ласка, дайте роз'яснення Статті 1241. п.1 абз. 2 (ЦК) Право на обов'язкову частку у спадщині 1.1. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка). 1.2. Розмір обов'язкової частки у спадщині може бути зменшений судом з урахуванням відносин між цими спадкоємцями та спадкодавцем, а також інших обставин, які мають істотне значення). 1. Про які конкретно відносини йдеться? 2. Які це інші обставини, що мають істотне значення? Щиро дякую!  >>>
№764 : Василь : Доброго дня! Моя тітка (мамина сестра) померла у 2005 р., її чоловік помер у січні 2007. У шлюбі перебували з 1963 року. Дітей не мали. Проживали у чоловіка. За час шлюбу побудували будинок, переобладнали господарську споруду (стайню), спільно обробляли земельну ділянку. Було складено заповіт на мене у розмірі 1/2 частини житлового будинку з господарськими спорудами тітки і 1/2 частини її чоловіка (пенсіонер, інвалід 2 групи). Однак я добровільно відмовився від частки чоловіка тітки, так як доглядав за хворою мамою. Перед своєю смерттю він заповів свою частку на користь іншої особи. В листопаді 2007р. я звернувся до нотар. контори для вияснення як виділити частку майна належну тітці. Мені відповіли, що у жовтні 2007 р. було видано Свідоцтво про право на спадщину на користь тієї особи(!), заповіт на яку склав дядько. Незважаючи на те, що я прийняв спадщину, Свід. про право на спадщину я не отримав, бо зг. п. 216 Інструкції про вчинення нотар. дій для отримання Свід. про право на спадщину необхідно представити Правовстан. документ, якого я не маю, бо Свідоцтво про право власності від 1991 р. видано на ім'я чоловіка тітки. 1. Чи можу я претендувати на 1/2 частку всього майна (будинку, госп. споруд, земельної ділянки) чи тільки на будинок? 2. Чи може мені належить лише половина від тітчиного заповіту (1/4 від усього) і то можливо тільки 1/4 будинку (Стаття 1241)? 3. Як бути з нотаріусом, який не врахував тітчиного заповіту? Дякую! >>>
№763 : Б.Церква : Вікторія : Шановні юристи! Як на Вашу думку правільніше вирішувати питання щодо повернення відсотків по вкладу спадкоємцю члена кредитної спілки? За шість місяців, які передбаченні законом на оформлення спадщіни проценти нараховуються (строк договору не закінчений), але людини вже немає. Виникає питання - , сплачувати чи не сплачувати спадкоемцям за цей час проценти? Може таку сітуацію можливо вирішити якось інакше? Чи може це якось зазначати при складані договору?  >>>
№761 : АР Крым г.Саки : Ольга Лазукина : Сакское ЖЭО квартплату требует платить исправно иначе начальник не подписывает справки о составе семьи ,а обслуживать наш дом отказывается.В 2006 году нам надо было заменить старую чугунную канализацию так как она была полностью забита.Директор сказал в ЖЭО нет средств купите трубы мы поменяем.Заменили плохо и без подвесок и уклонов,поэтому с весны 2007 года все стоки текли в подвал.Кое как заставили в феврале 2008 года откачать и то откачали не все стоки около 1 метра еще остается в подвале.Обращались уже и в СЭС ,прокуратуру,исполком Как нам быть не знаем! Если в исполкоме зам мера говорит если квартиры приватизированы вот и занимайтесь своей проблемой сами.В ЖЭО говорят нет договора нет и обслуживания,а договор заключать не хотят.ЖЭО уже отписал во все инстанции что все в подвале уже сделано.Помогите нам советом куда еще обратиться и на какой закон нам ссылаться? >>>
№759 : Дубно Ровенской обла : В.Крохмаль : Чи є таким, що відповідає чинному законодавству України нормативно-правовий акт органу місцевого самоврядування, який прийнятий з порушенням регламенту та порядку підготовки проектів рішень, затвердженого цим же органом місцевого самоврядування (непогоджений юридичною службою, спеціалістами відповідних управлінь та служб, керівниками зацікавлених підприємств, не завізованим в установленому порядку, підготовлений посадовою особою, що не має відповідної фахової підготовки та службових повноважень, тощо), а також не розглянутий профільною комісією органу місцевого самоврядування ? Чому ?  >>>
<< Предыдущие | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | Следующие >>

Юридические услуги, Киев :: Юридические фирмы, Киев :: Услуги юриста :: Услуги адвоката :: Услуги семейного адвоката :: Исполнение решений суда :: Представительство в суде :: Налоговый адвокат :: Налоговые споры :: Таможенный адвокат :: Таможенные споры :: Адвокат по уголовным делам :: Уголовный адвокат :: Взыскание задолженности :: Адвокат по хозяйственным спорам :: Хозяйственные споры

© 2006-2018. ООО "Miranda".
Все права защищены.