Юридична компанія Юридическая компания МИРАНДА

+38 (098) 007-88-52
pozov@i.ua

ПРАВОВА АНАЛІТИКА

Юридична компанія «Міранда» пропонує юридичні послуги з проведення правової аналітики законодавства України, як по конкретних проблемах, які виникають у ході господарської діяльності Клієнта так і по ймовірних напрямках діяльності Клієнта.

Аналітика (аналітична діяльність) - (від греч. analysis розкладання) творча інтелектуальна діяльність по сінтезу нового актуального знання із сукупності зібраної інформації.

Правова аналітика  це, насамперед (з погляду практичного погляду юриста)  аналітична діяльність у сфері правозастосування, правового інформування і правового аналізу.

Юристи юридичної компанії «Міранда» надають юридичні послуги, по правовій аналітиці чинного законодавства України виходячи з конкретних завдань Клієнта.

Правова аналітика, як правило, проводиться в нових правових практиках, що формуються, - таких, наприклад, як правовий супровід науково-технічних і інноваційних проектів.

Юристи юридичної компанії «Міранда» мають великий досвід юридичної роботи в області проведення правової аналітики, як для нових напрямків, так і для діючих напрямків діяльності з урахуванням існуючого на момент проведення правової аналітики законодавства України.

Звернувшись до юристів юридичної компанії «Міранда» за наданням юридичної послуги із проведення правової аналітики Вашого питання або передбачуваного напрямку бізнесу Ви одержите розгорнутий висновок щодо правового регулювання даного питання в чинному законодавстві України, а також у законодавстві інших країн.  

На основі аналітичного пророблення матеріалу розкривається деталізована картина законодавства, практика його застосування, виділяється його правовий і соціальний зміст, опрацьовуються найбільш ефективні прийоми і форми юридичної діяльності. Вона дозволяє повно і точно розглядати з юридичної сторони життєві ситуації, конфлікти, формулювати висновки про факти дійсності, складати юридичні документи, давати юридичні консультації, здійснювати правову експертизу, визначати бізнес-ризики.

Основу законодавства України, як і будь-якої іншої держави, становлять нормативно-правові акти держави, якими регулюються ті або інші суспільні відносини усередині держави.

Нормативний правовий акт являє собою комплекс взаємозалежних юридичних норм, щодо певної проблеми або теми. Аналітичне вивчення нормативного правового акту може знадобитися для його розуміння і застосування.

Юристи юридичної компанії «Міранда» компетентно, у повному обсязі і у обумовлений термін нададуть Вам правову аналітику Вашого питання, проблеми або напрямку бізнесу (як діючого, так і ймовірного) з урахуванням усіх нюансів чинного законодавства України.

 

Глибокий аналіз законодавства з питань, що цікавлять наших Клієнтів, щодо ведення нових напрямків і форм бізнесу дозволяє розробити найбільш зручні і прозорі юридичні схеми ведення бізнесу, а також швидко і безболісно впровадити їх з урахуванням всіх можливих ризиків і нюансів.

 Юридичні послуги, Київ :: Юридичні фірми, Київ :: Послуги юриста :: Послуги адвоката :: Сімейний адвокат :: Виконання рішень суду :: Представництво у суді :: Податкові спори :: Адвокат по податковим спорам :: Податковий адвокат :: Митні спори :: Адвокат по митним спорам :: Адвокат по кримінальних справах :: Кримінальний адвокат :: Стягнення заборгованності :: Адвокат по господарським спорам :: Господарські спори

© 2006-2018. ТОВ "Miranda".
Всі права захищені.