Юридична компанія Юридическая компания МИРАНДА

+38 (098) 007-88-52
pozov@i.ua

ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ, ВИЗНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ - (СУДУ ІНОЗЕМНОЇ ДЕРЖАВИ)

Дуже багато компаній стикаються з такою ситуацією, коли вони в своїй державі, згідно з укладеними договорами, розглянули в судовому засіданні спор і в цьому суді винесено відповідне рішення згідно з яким контрагент повинен зробити відповідні дії.

Але контрагент знаходиться в державі Україна, а рішення винесено іноземним судом, будь то Росія, страни СНД або інші іноземни держави.

Як за рішенням іноземного суду здійснити стягнення з контрагента в Україні?

По-перше, необхідно визнати рішення іноземного суду в Україні, а вже потім звертатися за  виконанням судового рішення в Україні. 

Рішення іноземного суду (суду іноземної держави; інших компетентних органів іноземних держав, до компетенції яких належить розгляд цивільних чи господарських справ; іноземних чи міжнародних арбітражів) визнаються та виконуються в Україні, якщо їх визнання та виконання передбачено міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності.

У разі якщо визнання та виконання рішення іноземного суду залежить від принципу взаємності, вважається, що він існує, оскільки не доведено інше.

Рішення іноземного суду може бути пред'явлено до примусового виконання в Україні протягом трьох років з дня набрання ним законної сили, за винятком рішення про стягнення періодичних платежів, яке може бути пред'явлено до примусового виконання протягом усього строку проведення стягнення з погашенням заборгованості за останні три роки.

Юридична компанія «Міранда» надає юридичні послуги з визнання рішень іноземного суду в Україні та виконання рішень іноземного суду в Україні.

Юристи надають юридичні послуги з представлення інтересів в судах України з питань визнання рішення іноземного суду, крім цього юристи нашої юридичної компанії надають юридичні послуги з звернення до виконання рішення іноземного суду.

 Юридичні послуги, Київ :: Юридичні фірми, Київ :: Послуги юриста :: Послуги адвоката :: Сімейний адвокат :: Виконання рішень суду :: Представництво у суді :: Податкові спори :: Адвокат по податковим спорам :: Податковий адвокат :: Митні спори :: Адвокат по митним спорам :: Адвокат по кримінальних справах :: Кримінальний адвокат :: Стягнення заборгованності :: Адвокат по господарським спорам :: Господарські спори

© 2006-2018. ТОВ "Miranda".
Всі права захищені.